VII. kolo OP SK Pavlíkov - Sokol Hředle 0:4 (0:2)

23.10.2013 19:57

sestava: Melč - Beránek (60. Grech) Brož Čech D. Nejdl (70. Čech Š.) -  Kříž Bureš Škrlant Truksa (65. Vávra) Vyskočil - Gebhart (75. Mrzena)

Lídr soutěže a lošký účastník krajské soutěže byl hned od začátku iniciativnější, ale výraznější šanci si nevytvořil. Postupně jsme hru vyrovnávali a začali se dostávat i my na dostřel branky hostů. Když už se zdálo, že utkání dospěje do poločasového bezbrankového stavu, po našem faulu vpřed pokutovým územím, otevřeli hosté z přímého kopu nádhernou brankou skóre. Ještě jsme se ani nevzpamatovali z tohoto úderu a po akci po pravé straně a uvolnění hráče hostů u značky pokutového kopu jsme prohrávali již 0:2. V samém závěru první půle jsme se i my dostali do vyložené šance, ale brankář hosty dvakrát podržel jak po střele z přímého kopu Dana Čecha, tak i po jeho pohotové střele po rohovém kopu, kterou reflexivně  vytěsnil nad břevno. K dovršení všeho ve vyložené šanci, sám x brankáři Tomáš Gebhart cílil nad branku. Zápas jsme ještě nevzdávali a v druhé půli se o konečný výsledek ještě chtěli poprat. Dvě branky v rozmezí 55. - 60. minuty a další naše neproměněné šance (Kříž, Gebhart, Truksa, Brož, Mrzena) však definnitivně určily konečné role tohoto dramatu. Bohužel, našemu mužstvu, i přes bojovný a většinu hry kvalitní výkon, roli těch poražených......