SK Pavlíkov - SK Senomaty 7:1 (5:0)

11.05.2014 09:33

sestava: Melč - Beránek (46. Grech) Čech Dan Nejdl (60. Vávra) Mrzena - Kříž Bureš Cílek Škrlant Vyskočil (70. Zavadil) - Truksa (75. Čech Štěpán)

branky: Truksa 4; Kříž, Vyskočil, Zavadil

V utkání x nejslabšímu celku soutěže jsme se začali prosazovat gólově hned od samého začátku. V 10. minutě jsme vedli už 3:0 a hosté byli zralí na "ručník". Dílem to bylo díky našemu dobrému výkonu a dílem neschopnosti alespoň průměrně bránit se strany hostujícího mužstva. Střelecky se zaskvěl Míra Truksa - autor 4 branek a kvalitní přihrávky mu do šancí servíroval zejména po zranění navrátivší se Ondra Cílek. Postupně se střelecky prosadili i další naši hráči a protože se soupeř přeci jen herně trochu zvedl oproti tragickému úvodu odešel ze hřiště ještě s přijatelným výsledkem 1:7. Z naší strany se tímto zápasem snad protrhla střelecká smůla a nemohoucnost a tento zápas nám dodá patřičné sebevědomí (zejména do koncovky) pro závěrečnou část sezóny.