22.11.2012 19:16

SK Pavlíkov - SK Lány 3:3 (2:0)

branky: Nágl 2; Černý

sestava: Melč - Beránek (65. Zavadil) Čech Daniel Nejdl Hornof (80. Grech) - Nágl Vyskočil Škrlant (85. Mrzena) Černý Bureš - Brož

Sehráli jsme utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v první půli jsme podali excelentní výkon, soupeře přehrávali a zaslouženě o poločase vedli o dvě branky. Vedení mohlo být ještě větší, ale neproměnili jsme za stavu 2:0 Martinem Brožem pokutový kop a několikrát proti střelám našich hráčů výtečně zasáhl brankář hostů (přímý kop Dana Čech) nebo jsme jen těsně minuly z vyložených šancí branku - Martin Brož. Bohužel nastolený trebd jsme v druhé půli neudrželi, postupně jsme střed hřiště vyklidili a soupeř nás začal přehrávat. Několikrát zahrozil a v 58. minutě po chybné rozehrávce uprostřed hřiště, zakončil útočník hostů samostatný průnik gólem. A následně nás postihlo to co již několikrát, panika, chaos, nekoncentrovanost a soupeř nás trestal. Během 20min. vstřelil další dvě branky a několik vyložených šancí nezužitkoval. Když se zdálo, že vedení udržíaž do závěrečného hvizdu, naposledy se naše mužstvo nadechlo k náporu, posledních deset minut převzalo iniciativu, vytvořilo si několik velmi dobrých šancí,a až ta v 90 minutě po křídelní akci po ose Adam Bureš - Martin Brožom přesnou střelou z malého vápna Jarda Černý. Zasloužená remíza, ale věčná škoda, že jsme vydrželi hrát výborný fotbal pouze poločas a posledních deset minut.