SK Pavlíkov - PO Olešná 1:2 (0:1)

11.05.2014 09:18

sestava: Melč - Beránek (60. Čech Št.) Brož Čech D. Grech - Kříž Bureš Vyskočil Škrlant Vávra - Truksa

branky: Vyskočil

Do utkání jsme nevstoupili dobře a nechali se soupeřem hned od prvních minut zatlačit na naší polovinu. "Díky" nepříliš aktivní a kvalitní hře záložní řady jsme se nemohli z tlaku soupeře vymanit a stěží odolovali jeho tlaku. Až po prostřídání některých postů se naše hra trochu zvedla a i naše mužstvo se ofenzívně osmělilo a hned první vážnější akce na soupeřově polovině volala po brance - bohužel střela Lukáše Kříže se pouze otřela o břevno. Ale od tohoto okamžiku se hra vyrovnala a v další velké příležitosti chyběl Adamovi Burešovi půlmetr, aby uklidil křížnou přihrávku napříč malým vápnem do sítě. Naneštěstí, když už se týmy chystaly do kabin, soupeř udeřil a po pěkné křídelní akci a přihrávce před branku otevřel v poslední minutě první půle skóre. Druhý poločas byl již v našem podání mnohem lepší prvního, tlačili jsme se do útoku a vytvořili si i několik dobrých příležitostí - Adamovi Burešovi v dobré pozici selhala kopací technika a vysoko přestřelil, v dobré šanci se ocitl i Lukáš Kříž, ale byl na poslední chvíli hráči soupeře "odstaven" - píšťalka rozhodčího však zůstala němá. Pak však udeřilo před naší brankou, přetažený centr vrátil do našeho vápna nechtěně štěpán Čech a na značce pokutového kopu nikým neatakován uklidil míč do naší sítě hostující hráč - 0:2. Od té chvíle jsme začali hrát na velké riziko v obraně, Martin Brož se vysunul na hrot a začala hra vabank. Přicházeli šance na obou stranách, Martin Brož ve dvou nadějných možnostech brankáře hostů neprostřelil a ani z několika rohových kopů se nám gól vstřelit nepodařilo. Až v samotném závěru, opět po rohovém kopu a odraženém balónu se k míči dostal Zbyněk Vyskočil a nádhernou střelou z 25 metrů vymetl růžek soupeřovi svatyně. Bohužel, branka přišla pozdě a i přes závěrečný nápor se nám vyrovnat již nepodařilo.