OP III. kolo SK Pavlíkov - SK Jesenice 4:1 (3:0)

29.09.2013 09:00

sestava - Melč - Hornof Brož Čech Daniel Grech (70. Beránek) - Zavadil (46. Vávra) Škrlant Bureš (65.Čech Štěpán) Vyskočil - Truksa Gebhart

branky: Gebhart 2, Čech Daniel - pokutový kop, Vyskočil

Začátek utkání patřil hostům, kteří prvních dvacet minut byli aktivnější a drželi častěji míč na svých kopačkách. Pak jsme hru vyrovnali a začali brár režii utkání do svých rukou - po rychlé krásné akci, byl v pokutovém území faulován Zbyněk Vyskočil a Dan Čech se z penalty nemýlil 1:0. Pak jsme zejména zásluhou Martina Brože skórovali v rychlém sledu ještě dvakrát, nejprve Martin střelou ze 30 metrů prostřelil hostujícího brankáře a pak z vlastní půli rozjel rychlo akci až k velkému vápnu soupeře, kde našel přesnou přihrávkou Tomáše Gebharta, který zvyšoval již na 3:0. Druhý poločas jsme si již dirigentskou taktovku nenechali z rukou vzít a utkání dovedli k jasnému vítězství.