OP dorost - SK Pavlíkov - Baník Rynholec 3:3 (2:1) - 12. 4. 2014

20.04.2014 09:41

SK Pavlíkov - Baník Rynholec 3:3 (2:1)

branky: vlastní, Čech D., Truksa

sestava: Melč - Mrzena Brož Čech D. Vyskočil - Truksa (75. Čech Š.) Škrlant (70. Zavadil) Cílek Bureš Vávra (58. Grech) - Kříž

Do utkání jsme vstoupili velmi dobrým způsobem a již v 2. minutě, po akci Martina Brože a sjeho střele z 20 metrů, pohotovou dorážkou rozvlnil síť za zády hostujícího brankáře Míra Truksa. Zhruba do 20. minuty jsme hráli velmi dobře, kombinovali a zápasu jasně dominovali. Pak sérií nepřesností z naší strany, se hra vyrovnala a začal se prosazovat i soupeř. Konec této fáze hry byl korunován soupeřovým rohovým kopem a naším vlastním gólem, kdy Martin Brož hlavičkoval do vlastní brány. Tento moment nás však opět nastartoval do fáze, kdy jsme soupeře opět jasně přehrávali a vytvářeli si i šance - ve vyložené šanci se dvakrát ocitl   Lukáš Kříž, ale jednou se mu zakončení vůbec nepovedlo, a podruhé výborně zasáhl brankář hosti a gólovou střelu vyrazil. Další tlak z naší strany vyvrcholil přímým kopem, míč si postavil Dan Čech a výbornou střelou obrátil skóre opět na naší stranu 2:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře, po několika dobrých akcích vybojovali rohový kop a domácí nám oplatili situaci z první půle a i oni si, po velmi dobře zahraném rohovém kopu, vstřelili vlastní gól 3:1. a přišla rozhodující fáze zápasu - v ní jsme si vytvořili několik vyložených šancí - po výborné akci z prvé strany - měl míč sám na malém vápně Míra Truksa a .... vysoko přestřelil branku soupeře. Další šance Míra Truksa zprava sám na brankáře a opět nic a do třetice - opět Míra Truksa  a opět nic - tentokrát střela z velkého vápna končí 2 metry nad brankou. Naopak, soupeř politý bživou vodou - začíná riskovat, hraje dlouhé balóny na dva útočníky a po jedné, z naší strany nezachycené přihrávce, prostřelí jejich útočník z blízka našeho brankáře - 3:2. Ale i tehdy, byť již hrajeme nezodpovědně do obrany - někteří hráči se příliš vysunují a záložníci se včas nevrací na své pozice po ztrátě míče, máme šanci zápas rozhodnout - výbornou akci zakončí gólem Martin Škrlant, rozhodčí jej však nesmyslně neuznává........A jakoby nás tato situace omráčila definitivně, necháme v další akci soupeři prostor na naší půli a jeden z jeho hráčů, výbornou střelou ke vzdálenější tyči, vyrovnává stav na 3:3. Pak už následuje křeč z naší strany, snažíme se zápas zvrátit převážně po individuálních akcích, 2x se ke střele z dobré pozice, byť z úhlu, dostává Martin Brož, ale brankáře hostů neprostřelí. Naopak, soupeř se z brejků dostává do nejméně dvou vyložených šancí, které se štěstím a díky ZdeňkoviMelčovi nekončí definitivním obratem v utkání. Poslední velkou šanci připraví po samostatné akci Zbyněk Vyskočil Ondrovi Cílkovi, který však střelou bez přípravy z hranice velkého vápna, míjí "o vrata" branku soupeře. Bohužel, díky nezodpovědné defenzivní hře celého mužstva v druhé půli a fatálnímu a neomluvitelnému neproměňování šancí jsme ztratili "jisté" vítězství..........