Okresní pohár - SK Senomaty - SK Pavlíkov 2:2 (1:0)

26.06.2014 21:24

sestava: Melč - Mrzena Brož Čech D. Grech (75. Beránek) - Vávra Bureš Škrlant Vyskočil - Kříž Truksa

V posledním utkání sezóny jsme první půli odehráli velmi impotentně, a přestože jsme si vytvořili dvě tutové gólové šance, sami jsme po tečované střele z přímého kopu inkasovali. Hned v úvodu druhé půle jsme po chybě při rozehrávce a střele ze střední vzdálenosti inkasovali podruhé a zápas nám začal "utíkat" mezi prsty..... Kupodivu tehdy jsme se opravdu vzpamatovali, začali se tlačit nekompromisně do útoku a výsledkem tlaku byli další šance - stále však bez využití. Zlomovým momentem se stalo vyloučení kapitána domácích pro nesportovní chování, a ve zbývajícím čase (asi 25 minut do konce)jsme drtivou převahu vyjádřili i dvěma brankami a srovnáním na konečných 2:2. Nakonec jsme nebyli daleko od vítězství........

Tímto utkáním se s naším mužstvem byť na dálku rozloučili dva hráči Tomáš Gebhart a Štěpán Čech, kteří v příští sezóně přecházejí definitivně do kategorie dospělých. Patří jim poděkování za spoustu zápasů, které za nás odehráli a přání všeho nejlepšího jak v životě, tak i ve sportu. Díky chlapci a ať se Vám ve všem daří!