Okresní pohár - SK Pavlíkov - FK Jesenice 1:3 (0:0)

26.06.2014 21:11

sestava: Melč - Mrzena Bureš Čech D. Grech (70. Beránek) - Kříž Vávra Škrlant Cílek (65. Zavadil) Vyskočil - Truksa (80. Čech Št.)

branky: Bureš

Do zápasu jsme nastoupili oslabení o některé hráče (Martin Brož, Zdeněk Nejdl) a někteří hráči nastoupili k utkání jara se sebezapřením díky předchozím zraněním a nemocem (Adam Bureš, Zbyněk Vyskočil, Dan Čech). V utkání byli od začátku aktivnější hosté a postupně si vytvořili i gólové příležitosti, které naštěstí nebyli schopni proměnit. My jsme byli dost pasivní a nedařilo se nám udžet déle balón pod kontrolou natož ohrozit branku soupeře. Naše šamce přišli až v závěrečné patnáctiminutovce první půle, kdy jsme po rychlých protiútocích a ze standardních situací ohrozili branku hostů. Po bezbrankovém poločase hosté vyjádřili převahu i gólově a v 65. minutě po zraněním vynuceném střídání Ondry Cílka bylo o vítězi utkání a tím i postupujícím do finále poháru, prakticky  rozhodnuto. V závěru utkání jsme si vytvořili několik gólových příležitostí, využili jsme však pouze jedinou, kdy po nádherné individuální akci Adama Bureše jsme snížili na konečných 1: 3.