II. kolo Okresního poháru FC Jesenice - SK Pavlíkov 1:0 (1:0)

04.11.2013 20:05

sestava: Melč - Beránek (60. Hornof) Brož Čech D. Vávra (75. Zavadil) - Kříž Bureš Škrlant Vyskočil - Truksa Gebhart

Smolný zápas, který jsme si prohráli díky dvěma faktorům - neproměňováním vyložených šancí v první půli a nedisciplinovaným výkonem v poločase druhém. Po celý zápas jsme měli územní převahu, vládli jsme v držení míče i ve vytváření vyložených šancí - bohužel, tak jako celý podzim jsme měli problém s koncovkou - postupně ve vyložených či velmi dobrých střeleckých příležitostech neuspěli - Tomáš Gebhart, Míra Truksa 2x, Lukáš Kříž 2x, Martin Škrlant atd. Naopak jsme inkasovali z 25 metrů téměř od pomezní čáry po nepovedeném centru míč zaplul do vzdálenějšího kouta naší branky............Druhý poločas si někteří hráči počínali obzvláště nedisciplinovaně - nedrželi své posty, začali hrát individuálně, někteři bez nasazení a naše hra z první půle se rozpadla na chaotické individuální pokusy o zteč soustředěné obrany soupeře. Důsledkem toho byla skutečnost, že jsme si již žádnou vyloženou šanci nevytvořili, pouze po standarní situaci se několikrát "vařila voda" v soupeřově vápně, ale branka z těchto situací také nepadla.