Halový turnaj 29. 12. 2012 - Rakovník - výsledky

01.01.2013 19:31

Povánoční halový turnaj se nám tak jako téměř vždy opět nevydařil..... Byli jsme nalosováni do relativně lehčí skupiny "B", kde jsme měli za soupeře postupně týmy Olešné, Roztok a Čisté. V prvním utkání jsme začali velmi dobře a po vyrovnaném průběhu jsme se kolem 5. minuty dostali po brance Romana Nágla do vedení. To jsme drželi až do10. minuty, kdy jsme během jedné minuty dvakrát inkasovali. I přes snahu v závěru zápasu jsme vyrovnat již nestihli. Druhý zápas měl naprosto opačný průběh.... i přes několik našich šancí se dovedení dostalo mužstvo Roztok. Ale vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a několikatou šanci se nám nakonec podařilo využít. Vzápětí jsme opět skórovali a vítězství v závěru zápasu pojistili (branky - Škrlant, Brož, Čech Daniel). Před posledním utkáním jsme měli šanci na postup do semifinále, ale nesměli jsme prohrát s týmem Čisté.....Bohužel, utkání se nám po všech stránkách nepovedlo - již samotná příprava na zápas byla ovlivněna pozdním příchodem trenérů a tak jsme do utkání vstoupili nekoncetrovaní a rozhození. To se projevilo po několika minutách a brzy jsme prohrávali 0:2.Pak jsme vytvořili na soupeře velký tlak, vytvořili si řadu vyložených šancí.. v těch největších se ocitli Roman Nágl (sám před brankářem), a Petr Beránek. Bohužel jsme žádnou nevyužili a naopak při chybném střídání jsme inkasovali rozhodující třetí branku. V závěru soupeř skóre ještě navýšil, naopak nám se výborně chytajícího brankáře Čisté překonat nepodařilo. Celkově jsme obsadili 5. místo, když vítězem celého turnaje se stalo mužstvo SK Hředle v sestavě s našimi hráči Romanem a Markem Bradáči. Gratulujeme!!!

V turnaji jsme nastoupili v této sestavě: Melč - Beránek, Čech Daniel, Brož, Černý - Škrlant Bureš Mrzena Nágl - Vyskočil Vávra