FK Hředle - SK Pavlíkov 3:0 (2:0)

19.05.2014 21:21

sestava: Melč - Beránek (55. Grech) Brož Čech D. Nejdl - Kříž Bureš (76. Zavadil)  Cílek (70. Čech Š.) Mrzena Vyskočil (15. Vávra) - Truksa

V oslabené sestavě, bez Martina Škrlanta, Tomáše Gebharta a brzy odstoupivšího Zbyňka Vyskočila jsme od začátku čelili velkému tlaku domácího mužstva. Nedařilo se nám udržet balon ve středu hřiště na našich kopačkách , rychle jsme míče v záloze ztráceli a soupeř nás zatlačil hluboko na naší polovinu. Z tlaku jsme se osvobozovali jen ojediněle, ale přesto jsme několik dobrých akcí předvedli a dostali se i do zakončení. V největší naší šanci se ocitl Lukáš Kříž , ale v okamžiku zakončení sám před brankářem byl postrčen dobíhajícím obráncem, avšak rozhodčí nepochopitelně situaci posoudil obráceně.......Tlak domácích i předs tuto situaci nadále pokračoval a vyústil i v několik vyložených šancí, kdy nás podržel brankář nebo obětavým zákrokem vykopával balón z branky Martin Brož. I tak jsme tlaku neodolali a po ztrátách míče na polovině hřiště, následovali akce po pravé straně domácích a úspěšná koncovka domácích - 2: 0 - poločas. Škoda zejména druhé branky, kterou jsme, stejně jako proti Olešné, inkasovali v poslední minutě první půle...... V druhém poločase tlak domácích ještě vygradoval a nám pro útočení nezbývaly síly. Po dalším velkém prostřídání, jsminkasovali potřetí a bylo i po teoretických nadějích na nějaký obrat v utkání. Přesto jsme se ještě do jedné velké šance dostali, ale Patrik Zavadil sám x brankáři domácích přízemní střelou zamířil, bohužel, vedle levé tyče.